Gamze Sayman - SinSireLLa

11 Ocak 2011 Salı

Açık kaynak oops Zamanlama herşeydir

Bir süre önce, hakkında açık kaynak reklam yazdı. Ben (iki, aslında) bir aydan fazla bir fikrim yoktu iken ben hakkında yazmak istedim başka konular vardı, çünkü ben, üzerine oturdu. Ama sonunda civarında var.

En kısa zamanda açık kaynak reklam Yazımın yayınlanan, ben Pepsi zaten nitelemişti ne yaptığını bir yorum var. O zaman sadece açık kaynak reklam sağlamaya adamış bir firma açmıştı bireysel bir yorum var. Ve ertesi gün, ben geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir kitap aç Marka denilen bulundu.

kurumsal bir başlık, özel bir ajans, ve kitap (ve nihai fuar) Konuşmacılar: sanayinin kongre, yazımda benim puan her üçü tahminlerin eğlenceli hale getirmek için bir yarı şaka bir tonda yazılmış iken.

Ben fikir düşününce benim yazı yayınlanmış olsaydı, öncülük olabilir. Şimdi ben sadece hızlı takip ediyordu.

Benim açık ders birkaç hafta için bir fikir-bile oturup kalmamasıdır. Doğru zaman geldiğinde, birden fazla kişinin fikir alırsınız. Ve reklam geri kalanı gibi, sadece bir fikir değil, aynı zamanda fikir yürütme's. Ve bu fikir yürütülebilir ne kadar hızlı's.

Şimdi ise sadece benim kendi basit ve açık ders öğrenebilirler. Sonuçta ben bunun için fikir yazılan hafta önce takip var ve artık nihayet yayınlamaya etrafında alıyorum. Ama belki benim size fikir hareket ile beklemek değil çağrıştıracak bu erken yazılan başarısız.

1 yorum: