@arifcorlu

Double Dragon 1994 ( İkiz Ejder ) Bu Filmi ve Oyununu Çok Sevmiştim Mazi Canlandı... ##duble ##dragon ##ejder ##ikiz ##markdacascos ##scottwolf ##filmedit

♬ Dheeme Dheeme - Tony Kakkar

22 Kasım 2014 Cumartesi

İlk odada web cam show

İlk odada webcam'lar fora bugün eğlencenin tozu çok yüksek ve mükemmeldi. Seslivatan ailesi bu kez web cam show yaptı. Hergün bambaşka bir eğlence tarzıla sizlerle oluyoruz. Sesli vatan yepyeni adresi seslizero adresine yönleniyor artık yeni adresi sesli zero dur.

3 Kasım 2014 Pazartesi

Seslivatan, ailesi yeni adresinde

Seslivatan, üçretsiz sesli sohbet imkanı sağlayan sesli vatan ailesi yepyeni adresi ile sizlere hizmet vermekle beraber büyümeye devam etmekte 'seslizero' olarak imini yeniyen yanlış adreste takılmamanız için sizlere farklı yerden giriş imkanı sağlıyor. Arif BK ile sizlere yeni ve hoş sohbetler ve güzel arkadaşlıklar kurmanıza vesile olacaktır. Yeni aktif olan seslivatan'nın yeni adresi seslizero adresine giriş resmine tıklayıp girme imkanı sağlıyoruz.

15 Ekim 2014 Çarşamba

SesliVatan.Com

sesliduy
Seslivatan sesli ve kameralı sohbet yepyeni bir adres sizlerle seslivatan artık seslizero ismi ile sizlere sunuyor yeni adresi seslizero dur.

30 Mart 2014 Pazar

Seslivatan Facebook sosyal paylaşım açıldı

sesliduy

  Seslivatan sesli ve kameralı sohbet sosyal paylaşımı açıldı. Bilğiniz gibi sesli vatan ailesi olarak genişleyip başka paneller üzerindende sohbet imkanı sağlayan seslivatan'nın sosyal paylaşım sitesi facebook sayfası açılmıştır. Seslivatan 2014'te çok güzel süprizler ile sizinle olmaya devam edecektir. 2011 yılından buyana güzel hizmet veren seslivatan ailesi şimdi farklı bir adres üzerinden sevdiklerine ulaşmaktadır.

3 Şubat 2014 Pazartesi

Seslivatan, yep yeni 2014 mega mix

seslisohbet Seslivatan sesli sohbet için yapışmış olan yep yeni mega mix karışık parçalardan birleşmiş olan video müzik sizlere sunmaktan grur duyuyorum.